1 / 6
DOBAR MERCEDES
1.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2022 21:20

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

72 kw / 98 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno
servisiran
Dobro 4 zimski gumi
4 letni gumi so
aluminiumski bandasi
Mozi zamena za
Mercedes E ili dzip 4x4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SASKO
Потврден огласувач
070302420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам