Се продава куќа во центарот на Штип
По Договор
04.07.2022 22:41

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

106 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ул. Вита Поп Јорданова бр. 69- Штип

Се продава куќа во центарот на Штип, веднаш позади градската библиотека.

За повеќе информации контакт телефон: 078 65 65 65 Дејан

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
07865656565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам