1 / 1
Lozje 10 dekari vranec
По Договор
04.12.2021 13:00

Неготино / Неготино

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Vranec

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078355539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам