1 / 8
Pumpa za voda na benzin
4.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2021 23:29

Виница / Виница

Donesena od francija
Rapoti perfektno mn malce koristena..
Inff na 071279519 na viber ne sum mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Jovce
Потврден огласувач
071279519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам