1 / 4
Macbook pro (2019) купен од iStyle
850 €
20.11.2021 16:30

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Лаптопот е купен од iStyle, Скопје.
Доаѓа со оригинален полнач. Нема никакво оштетување!

MacBook Pro (13-inch, 2019, Two Thunderbolt 3 ports)
Processor 1.4 GHz Quad-Core Intel Core i5
Memory 8 GB 2133 MHz LPDDR3
Storage SSD 128 GB
Graphics Intel Iris Plus Graphics 645 1536 MB
Built-in Retina Display (2560 × 1600)Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Milan Serafimov
Потврден огласувач
070717600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам