1 / 4
ATV 125
850 €
05.12.2021 13:00

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

ATV

Samo 1 cas vozen

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Qamil
Потврден огласувач
070326777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам