1 / 6
Se prodava Oneplus 7T 8GB RAM 128GB ROM
210 €
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.11.2022 19:45

Охрид / Охрид

Марка:

Друга марка

Модел:

Oneplus 7T

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Odlicna sostojba, kupen od Amerika komplet.
BEZ ZAMENI

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070212240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам