1 / 3
Delovi za Ford Fiesta 99god
1 €
30.11.2022 08:15

Неготино / Неготино

Марка:

Ford

Модел:

filesta

Tип на делови:

Делови за каросерија

Zaden branik 2000 den
Stopovi 1500 den
Ogledala 1000 den I dr..

tel 075 601 647 odgovaram i na viber i email

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Peco
Потврден огласувач
043360048
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам