1 / 5
Opel Vectra 1.9cdti 150kw automatik na delovi
111 €
12.09.2022 21:04

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vectraa 1.9 150kw automatik
Na delovi
078268198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам