1 / 1
Pc gaming
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.02.2022 18:50

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Cpu : i5 4450.
Gpu : gtx 1060 3gb
Ram : 8gb
Ssd : 120
Hd 1gb
Monitor : benq eye care 24 "
Pc ne e koristen skoro 7 mesece za poveke info samo na viber whatsapp

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Ed
Потврден огласувач
0046764134997
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам