1 / 1
Pantoloni za skijanje
1.500 МКД
05.11.2022 08:23

Битола / Битола

Се продаваат женски пантолони за скијање, воопшто не се користени 4F број XS

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

Валентина
Потврден огласувач
075355007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам