1 / 1
Kocanski oriz
1.111 МКД
26.04.2022 10:46

Кочани / Кочани

Prodavam bel oriz od domasno proizvodstvo od ovogodisnata zetva od semeto Andrea
Cena 70 den kg

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
077791404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам