1 / 6
Compex 1.0 апарат за електро мускуло-нервна стимулација
12.000 МКД
Цената е фиксна
29.05.2022 22:54

Кочани / Кочани

Продавам Compex 1.0 - апарат за електро мускуло-нервна стимулација.

Наменет е за спортисти, фитнес професионалци и рекреативци и за сите оние кои имаат болки во вратот, грбот, половината и екстремитетите.

Подеднакво погоден е за лица од двата пола во било која возраст.

Со само неколку минути на ден, ќе ги одстраните болките, ќе ја вратите енергијата и еланот на вашето тело, ќе се чувстувате одморени и релаксирани.

Подгответе го апаратот за користење, назначете го полот, одберете модус кој што го сакате, одредете ја јачината и времето погодни за вас и препуштете се на моментите на релаксирање и рехабилитација.

Апаратот доаѓа во комплетен пакет со контактен гел, кабли со електроди, лепенки, упатство за користење, несесер за чување и оригинална кутија.

Користен е не повеќе од 5 пати

За повеќе информации побарајте не на бројот подолу


Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Се продава од:

Chiropractic Clinic
Потврден огласувач
071279580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам