1 / 10
Opel vektra c2.2 tng
3.500 €
15.08.2022 19:32

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

107 kw / 145 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Samo za ceniteli ednakvo na nova komplet servis lance zategaci ulje filtri se novi 4 zimski gumi plinski atestiran ured so 2 god garancija so eden zbor extra vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

pane
Потврден огласувач
070533350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам