1 / 6
ранец
1.800 МКД
21.11.2021 16:46

Скопје Центар / Скопје

Се продава ранец, погоден за лаптоп од 15 инчи. Користен малку време, сочуван, одличен за на училиште, за патувања и друго. Купен 2800 ден, се продава зашто не се користи.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Школски прибор / Ранци и торби

Се продава од:

Јован
Потврден огласувач
075771488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам