Se izdava stan vo skoplje sever
1 €
21.11.2021 17:36

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Ul Bosna i Hercegovina br10a

Se izdava stan vo skoplje sever na ul. Bosna i Hercegovina br. 10a vlez3 kat 3 stan 13 VE MOLAM BARAJTE NA OVOJ BROJ
070 399 132 RIFAT

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mercedes
Потврден огласувач
070703054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам