1 / 3
Машина комбинирка
600 €
16.11.2022 20:39

Охрид / Охрид

Се продава машина комбинирка во целосна функционалност и многу сочувана и одржана. За повеќе информации јавете се на број: 078/407-564 Стојче

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078452660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам