1 / 1
Шпалир со лозов насад (сорта вранец)
100 €
Цената е фиксна
30.03.2022 18:54

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

4500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

[ОГЛАС] Се продаваат:

- Шпалир со лозов насад (сорта вранец), со површина од 1026м2, со бетонски столбови, вклучен во системот за наводнување капка по капка во одлична состојба на влез во с. Давидово, општина Гевгелија.

- Шпалир со лозов насад, во одлична состојба со бетонски столбови, вклучен во системот за наводнување од 1100м2 во КО Миравци.

- Одрина со лозов насад (Молдавија) во одлична сосотојаба со бетонски состојби, вклучен во системот за наводнување капка по капка во с. Давидово.

- Нива со површина од 1000м2 во близина на железничка станица Миравци.

- Нива од 1051м2 во Миравци, место викано Турски гробишта.

За информации br 075/258/139 maja

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам