1 / 11
Stan vo semejna zgrada vo Cair
95.000 €
Цената не е фиксна
22.12.2021 08:13

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

91 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

ulica Hristijan Todorovski karpos br. 22

Se prodava stan vo semejna zgrada, na 1 sprat, vo Cair, pozadi Teteks. Stanot ima 91 kvadrat, 2 spalni, salon so kujna i kupatilo. Se prodava namesten, neodamna delumno renoviran. Soptsveno parno na struja i inverter klima. Vo sklop na stanot, odi i suteren od 38 kvadrati i garazno mesto i dvor. Cenata e 95000 evra.
Lice za kontakt: Gjoko 072 653 573.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078545482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам