1 / 3
Cesma baterija za kupatilo Hansgrohe
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.06.2022 16:06

Илинден / Скопје

Cesma od germanski proizvoditel Hansgrohe.
Donesena od Germanija.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071380353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам