1 / 8
EXTRA socuvano Pezo Partner Tepee 1.6 hdi
4.900 €
21.11.2021 22:24

Демир Хисар

Марка:

Peugeot

Модел:

Partner

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Redovno servisirano I odrzuvano, so full oprema, vklucuvajki parking senzori, 6 airbag, krovni nosaci, novi gumi, funkcionalna klima so nov ladnjak, servisirano I registrirano cela godina.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
078393439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам