1 / 6
Detsko krevetce
3.000 МКД
Цената е фиксна
14.05.2023 15:06

Прилеп / Прилеп

Se prodava detsko krevetce izraboteno celosno od drvo zaedno sose joga, cena 3000den tel. 076 542 338 Gordana

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Makaloski Vlatko
Потврден огласувач
077889958
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам