1 / 4
Honor 9X STAKLENA NOVA so UV lepilo
300 МКД
22.11.2021 02:12

Прилеп / Прилеп

Prodavam staklena folija za Honor 9X. Go prodadov telefonot staklenata mi ostana so nea ima i lepilo sto se lepi so UV svetlina. Staklenata da ja kupite nova e 800-1000 denari.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

MKD
Потврден огласувач
077991556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам