1 / 2
Profesionalna Masina za mienje sadovi MIELE
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.04.2022 09:32

Битола / Битола

* машина за миење садови професионална "МИЕЛЕ" - 800 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075443199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам