1 / 1
ITALIJA- RABOTA VO MESARA
1.500 €
13.12.2021 17:33

Штип / Штип

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Lice za kontakt Lazar
Е-маил:
borjanevski@martinomartini.eu
Телефон:
00393297011794
se baraat rabotnici za rabota vo italia,vo fabrika za svinsko meso,so rabotno iskustvo.so rabotno vreme.osiguruvanje,i so cela oprema za rabota koja ja obezbeduva rabotodavecot. - obezbeden stan za prestojuvanje - licata moraat da imat Eu dokumenti -da ne se postari od 45 god. -obezbeden prevoz do rabota ....................................................................................... mesecna plata od 1500 do 2000 evr.
WhatsApp 00393297011794
Viber 00393297011794

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Sase
Потврден огласувач
071305504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам