1 / 7
Kompijutersko biro
1.800 МКД
05.04.2022 10:54

Кочани / Кочани

Prodavam polovno biro so mali znaci na koristenje.Shirina 122 cm
Visina 97 Dlabocina 54 cm
Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
077791404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам