1 / 2
CELICNI BANDAZI ZA FORD 14KI 4X108
2.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 14:54

Пехчево / Берово

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

108

Број на дупки:

Со 4 дупки

CELICNI BANDAZI ZA FORD 14KI 4X108 ZDRAVI I PRAVI NE VARENI. CENA 2500DENARA...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

AnDrEj NaJvErOvAtNo
Потврден огласувач
075-761-443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам