1 / 4
Stereo Crossover - Dynacord Powermax 230
350 €
29.09.2022 12:37

Чаир / Скопје

Najdobrata skretnica od Dynacord- skoro nova - istata e stavena vo PM2600 - XA system - P.S. cenata e bez kabli (+50eu)

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

ismet
Потврден огласувач
070220822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам