1 / 7
Lance i Obetki novi kompleti nakit (Sterling Silver 925)
499 МКД
Цената е фиксна
22.06.2022 14:44

Кичево

Нови кристални комплети: ланче и обетки.
Материјал: 925 Sterling Silver во комбинација со австриски кристали.
Цените се прикажани на секоја слика заедно со соодветен број на прикажаниот модел.
СО СЕКОЈ СЕТ ОДИ ГРАТИС УКРАСНА КУТИЈА ЗА ПОКЛОН!

Можна испорака по карго низ цела држава или превземање на лице место.
Контакт: телефон/порака/смс/viber

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Ланчиња

Се продава од:

Mr. G
Потврден огласувач
077486378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам