1 / 3
Mercedes Sprinter C65
6.300 €
25.03.2023 18:26

Аеродром / Скопје

Kamionot e vo super kondicija redovno my e praveno Servis I se ostanato. Dupla kabina, golem prostor za tovar moze da se vidi vo sekoe vreme. 6.5 tonski

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Emilio
Потврден огласувач
075464718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам