1 / 2
Teksas jakna so postava
2.000 МКД
15.03.2022 12:14

Кисела Вода / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

>176

Боја:

Светло сина

Skoro nova jakna so postava

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078 286 725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам