1 / 2
TP-Link AC 1750 Dual Band Wireless Router/ Рутер
2.000 МКД
Цената е фиксна
23.09.2022 09:00

Скопје Центар / Скопје

Prodavam dual band ruter raboti i na 2.4 i na 5ghz. So 3 promenlivi anteni, i 2 usb porti. Kvalitet na tp link. Doagja so kutija, polnac i mrezen kabel. Koristen e mnogu malce, bukvalno kako nov e.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
076498788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам