1 / 7
Ford Fokus 1.8
1.500 €
22.11.2021 15:33

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

67 kw / 91 ks

Kласа на емисија:

Останато

Ford fokus 1.8 tddi 2002
Full servis
Klima
Zimni gumi
Info na tel
077500281

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
077500281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам