1 / 12
Golf 5
4 €
13.07.2022 23:28

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 5 1.9 tdi 2005/4 77kw 105ks so naj full oprema bord kompjuter klimatronik greaci na sedista senzori nazad senzor za dozd senzor za gumi avtomatski svetla maglenki i mnogu drugo reg do 04 mesec 2022g so zelen karton orginallna kilometraza so garancija full servis info 070988462

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ditlir
Потврден огласувач
70988462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам