1 / 1
Tрактор IMT 533
По Договор
27.06.2022 16:06

Охрид / Охрид

Трактор IMT 533 , во одлична возна состојба, со две ламели и компресор.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Диме
Потврден огласувач
077971458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам