1 / 6
Kawasaki fx250f
2.350 €
Цената е фиксна
22.11.2021 20:17

Велес / Велес

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2011

Модел:

Kx 250 f

Motorot e vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kawasaki kx250 f 2011
Потврден огласувач
071866184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам