1 / 3
Плац во Виница Индустриска зона со излез на магистрален пат
30 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.11.2021 20:20

Виница / Виница

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се Продава одличен плац од 1500м2 во Виница во индустриска зона Исток, со излез на магистрален пат Виница - Берово, со добиена дозвола за приклучок.
Плацот се води под Катастарска парцела 7771/2 место Панек.
Цена почетна 30еур/м2 можност за договор.
За повеќе информации и детали
Контакт: 070 323 522 РОТЕ

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам