1 / 9
Galaxy Watch (46mm) Silver (Bluetooth)
100 €
Цената е фиксна
7.500 €
28.05.2022 10:30

Боговиње / Тетово

Galaxy Watch (46mm) Silver (Bluetooth)
Technology
Super AMOLED
Touchscreen
Yes
Color Depth
16M
OS
OS
Tizen 4.0
Processor
Processor Speed, Type
1.15GHz
Compatible Devices
Compatible Devices
Samsung Smartphone, Non-Samsung Android Smartphone(Android OS 5.0 and above RAM 1.5GB and above ), iOS 9.0 and above iPhone 5 and above
Memory
Internal Memory
4GB Internal Storage / RAM

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
070619312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам