1 / 3
Kran vitlo makara витло кран макара
800 €
28.11.2022 19:58

Прилеп / Прилеп

Витло со редуктор 40/1 од камионска дигалка со сајла тешко околу 600 кг

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Kabli KABEL кабел кабли

50 €

Vakum pumpa вакум пумпа турбина turbina turbini турбини

5 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам