1 / 4
Se prodava kuka vo s.Gradec Vinica
24.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2022 14:54

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2013

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Gradec, Vinica

SE PRODAVA VO S.GRADEC VINICA. SE NAOGA NA NAJ UBAVOTO MESTO VO SELOTO. GI POSEDUVA SITE DOKUMENTI.

EKSTRA CENA ZA KES!

POVEKE INFORMACII I SLIKI NA TEL:
077 590 830

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mete
Потврден огласувач
+38977590830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам