1 / 8
FIAT DOBLO MAXI PIKAP
1 €
Цената не е фиксна
22.07.2022 10:26

Тетово / Тетово

Марка:

Fiat

Модел:

Doblo

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

FIAT DOBLO MAXI 1.3
GODINA 2012
KLIMA
KM 374000
PS 90
Novi gumi
Nosivost 887 kg

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
070 666 660

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам