1 / 4
КОЖНА ТАШНА САМСОНАЈТ
1.450 МКД
01.06.2022 07:58

Скопје Центар / Скопје

Кожна ташна , црна , Самсонајт ,со три прегради една се затвара со патент , во внатрешниот дел е организирано за пенкала , визит карти, телефон , а од задната страна има усте една прегрда со патент .

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Се продава од:

Cana
Тасино Чешмиче 15а
Потврден огласувач
070317513
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам