1 / 5
Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI
1.200 €
Со вклучен ДДВ
13.02.2023 15:17

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

73 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Станови во изградба во Струга.
Одличен простор за модерно живеење, на само 150 метри од езерото.
Ви нуди услови кои не сте ги сретнале досега:
1. Систем за греење и ладење со термални пумпи (ЕКОНОМИЧЕН И ЕКОЛОШКИ ) со поставени фенколери за секој стан.
2. Гаражен простор ( БЕСПЛАТНО - со секој купен стан)
3. Хортикултурно уреден двор.
4. Игралиште за деца.
Краен рок на градба
Кула 1 - 31.12.2021
Кула 2 - 30.06.2022
Кула 3 - 31.12.2022
Становите се со следната квадратура:
Тип - 7 106 m2
Тип - 8 109.34 m2
Тип - 9 73.40 m2
Тип - 10 81.61 m2
Тип - 11 81.79m2
Тип - 12 46.16 m2
Тип - 13 41,61 m2
Слободни станови се:
Кула 1
Кат 4 / (стан број) бр.30 – 73.41m2/ бр.32 – 81.88m2 / бр.34 – 41.61m2
Kат 5 / (стан број) бр.39 – 82.02m2 / бр.41 – 41.61m2
Kат 6 / (стан број) бр.46 – 82.02m2 / бр.48 - 41.61m2
Kат 7 / (стан број) бр.53 – 82.02m2 / бр.55 – 41.61m2
Kат 8 / (стан број) бр.60 – 82.02m2 / бр.62 – 41.61m2
Кат 9 / (стан број) бр.69 – 41.61m2

Кула 2
Кат 1 / (стан број) бр.10 – 81.61m2 / бр.11 – 81.76m2
Кат 2 / (стан број) бр.14 – 106 m2 / бр.16 – 73.40m2 / бр.17 – 81.61m2 / бр.20 – 41.61m2
Кат 3 / (стан број) бр. 22 – 109.49m2 / бр.23 – 73.41m2 / бр.24 – 81.86m2 / бр.25 – 81.88 m2 / бр.27 – 41.61m2
Кат 4 / (стан број) бр.29 – 109.79m2 / бр.30 – 73.41m2/ бр.31 – 81.86m2 / бр.32 – 81.88m2 / бр.34 – 41.61m2
Кат 5 / (стан број) бр.35 – 106.49m2 / бр.36 – 109.79m2 / бр.37 – 73.41m2 / бр.38 – 65.59m2 / бр.39 – 82.02m2 / бр.41 – 41.61m2
Кат 6 / (стан број) бр.42 – 106.49m2 / бр.43 – 109.79m2 / бр.44 – 73.41m2 / бр.45 – 82.10m2 / бр.46 – 82.02m2 / бр.47 – 46.31m2
Кат 7 / (стан број) бр.52 – 82.10m2 / бр.53 – 82.02m2
Кат 8 / (стан број) бр.59 – 82.10m2 / бр.60 – 82.02m2

Кула 3
Приземје / (стан број) бр.3 -61.11m2 / бр.6 – 40.10m2
Кат 1 / (стан број) бр.7 – 106m2 / бр.9 – 73.40m2 / бр.10 – 81.61m2 / бр.11 – 81.76m2
Кат 2 / (стан број) бр.14 – 106 m2 / бр.16 – 73.40m2 / бр.18 – 81.79m2
Кат 3 / (стан број) бр. 21 – 106.23m2 / бр.23 – 73.41m2 / бр.25 – 81.88 m2 / бр.27 – 41.61m2
Кат 4 / (стан број) бр.28 – 106.23m2 / бр.30 – 73.41m2/ бр.32 – 81.88m2 / бр.33 – 46.24m2 /бр.34 – 41.61m2
Кат 5 / (стан број) бр.35 – 106.49m2 / бр.37 – 73.41m2 / бр.39 – 82.02m2 / бр.40 – 46.31m2 / бр.41 – 41.61m2
Кат 6 / (стан број) бр.42 – 106.49m2 / бр.46 – 82.02m2 / бр.47 – 46.31m2 / бр.48 – 41.61m2
Кат 7 / (стан број) бр.49 – 106.46m2 / бр.53 – 82.02m2 / бр.54 – 40.31m2 / бр.55 – 41.61m2
Кат 8 / (стан број) бр.56 – 106.49m2 / бр.60 – 82.02m2 / бр.61 – 46.31m2 / бр.62 – 41.61m2
Кат 9 / (стан број ) бр.63 – 106.49m2 / бр.67 – 82.02m2 / бр.68 – 46.31m2 / бр.69 – 41.61

Ценатa на становите изнесува 1200 евра m2.
За подетални информации обратетесе на:
Ѓоко: 078 303 253
Јулијана: 076 361 360
Шифра: 0069

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Stanovi vo izgradba vo Struga 106m2 - ZDRAVESKI

1200 €

Stan od 63m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

63000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам