1 / 7
vw vento benzin/plin 66 kw
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2022 19:58

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Vento

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

vw vento, benzin/plin 1,8, 66kw

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
072273228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам