1 / 1
Se prodava staticen velosiped
3.200 МКД
23.11.2021 17:17

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava staticen velosiped, ispraven vo bela boja.
So vas sopstven transport!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077751935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам