1 / 4
Се продава нов Дуксер JACK WOLFSKIN
2.100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 09:04

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Останато

Големина:

L

Боја:

Темно сина

Се продава НОВ дуксер JACK WOLFSKIN купен во USA ( 85$ )
Цената не е фиксна.
Дуксерот се продава поради несоодветна колемина

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Slavka
Потврден огласувач
072221370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам