1 / 4
Елек / Elek
1.200 МКД
Цената е фиксна
28.05.2022 16:08

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Останато

Големина:

54

Боја:

Окер

Елекот не е користен, функционален со многу џепови. Големина XL.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Bota
Потврден огласувач
070690375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам