1 / 4
Volswagen Polo 1.4
3.450 €
23.11.2021 22:02

Дебар / Дебар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

54 kw / 73 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Novi gumi
Servisiran
Euro 4
Perfektna sostojba
2008
070-722-810

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krenar
Потврден огласувач
076505002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам