1 / 10
SE PRODAVA BMW 318
1 €
23.03.2023 16:01

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA BMW 318 REDIZAJN,PROIZVEDENO 2008GOD,REGISRIRANO DO 07,2023 god. SO ATEST NA ZATEMNETI STAKLA I SO ZELEN KARTON, EKSTRA SOSTOJBA,NOVI GUMI ,SMENETO ULJE,FILTRI KOMPLET,SE MOZNO POSEDUVA,VREDE DA SE VIDE.....info:070692061 viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070692061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам