1 / 3
IPHONE 7 32gb Black
7.000 МКД
28.12.2021 17:43

Прилеп / Прилеп

Prodavam iphone 7 32gb
Vo odlicna sostojba i dobro zacuvan
Sleduva so full box i dve maski
Za povejke info:
076564232
076564232
076564232

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

spase
Потврден огласувач
075286828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам